Naši velkou výhodou je technologické zázemí s některými unikátními technologiemi jako je produkční laserový výsek MotionCutter nebo digitální tisk ve formátu B2+ ofsetovou technologií na HP Indigo řady 12000, technologie V2 PUR nebo TWIN vazba v obou formátech 3:1 i 2:1.

TISK (HP Indigo 12000, XEROX Versant 80, KBA RAPIDA 75, ADAST 827P)

________________________________

Tiskneme na unikátní technologii HP Indigo, která nám umožňuje tisknout digitálně ofsetovým způsobem ve formátu B2+

  • velmi vysoká kvalita tisku na běžné ofsetové papíry, kde není efekt lesklého tisku, který je obvyklý u klasických digitálních tiskových strojů
  • velmi výhodná cena u částečně barevných tisků v produktech s TWIN vazbou nebo měkkou lepenou vazbou V2
  • velmi výhodná cena u všech jednobarevných tisků ze všech procesorových barev C,M,Y,K
  • velmi výhodná cena u dvoubarevných tisků z procesorových barev C,M,Y,K
  • personalizace i velkých objemů tiskovin
  • HP Indigo má velmi přesný tisk na rejstřík (s tolerancí max. 0.2 mm). Tato přesnost má význam zejména význam u tiskovin s různým typem vazeb nebo u zušlechtění tisku jako je UV lak nebo tvarový výsek.
  • HP Indigo tiskne bez negativního efektu zvlnění papíru.


Tisky z HP Indigo se ve všech směrech chovají jako tisky z ofsetového tisku, svoji kvalitou se ofsetovému tisku zcela vyrovnají a dokonce tisk na ofsetové bezdřevé papíry je lepší z hlediska pokrytí barev (je výraznější a sytější)

________________________________

Ofstetové tisky provádime na novém pětibarvovém tiskovém stroji s plnou automatizací KBA RAPIDA 75.

Oba barevné tiskové stroje máme nastavené na správnou barevnost ve shodě s normou
ISO 12647-2:2004/Amd.1:2007

Tento tiskový stroj nám v kombinaci s HP Indigo umožňuje tisknout větší množství personalizovaných tiskovin s variabilními daty. Vzhledem k tomu, že máme k dipozici 5 barvu, tiskneme efektivně i dodatkové pantone barvy.

Tisky z ofsetového stroje KBA Rapida v kombinaci s nastavením standardizace tisku a spolehlivou obsluhou jsou na velmi vysoké rovni a to i u složitých plných ploch nebo jiných náročných tisků.

________________________________

Ekonomický tisk realizujeme na typově nejnovějším stroji ADAST 827P s perfektorem (obracákem). Umožňuje nám za zajímavé konkurenční ceny tisknout černobílé tisky ve vysoké kvalitě.

----------------------------------------------------------------------------------------------

DOKONČUJÍCÍ ZPRACOVÁNÍ

Máme celou řadu technologií pro zpracování různých typů tiskovin, některé z nich jsou unikátní jako např. technologie laserového výseků MotionCutter.

LASEROVÝ VÝSEK - MotionCutter 

Unikátní laserová technologie s automatickým podavačem na archový výsek. Umožňuje produkci 200-800 archů za hodinu. Není potřeba výseková forma - tvar výseku je v podstatě na přání. Je možno vysekávat jemné tvary, které nelze dosáhnout klasickým výsekem, nebo výsekem na plotru. Při tvarovém výseku je výrazně potlačen efekt pálení okraje papíru. Běžně zpracovávame materiály 300g-350g i s laminací.

Tento stroj je velmi vhodný pro výrobu krabiček, různých tvarových kartiček a vizitek nebo obdobných tiskovin,  násek samolepek a etiket.

PLOTROVÝ VÝSEK - Kongsberg

Jde o velmi kvalitní výsekový plotr, který je vhodný pro produkci menšího množství tiskovin.

Je vhodný na násek samolepek a jiných produktů, které vyžadují v jednom průjezdu i rylování např.:  parkovací hodiny, složené karty s tvarovým výsekem, ...

VAZBY

Provádime vazbu klasickou vazbu V1, V1 s očkama do šanonu, V1 hranatou (vhodná pro publikace s větším počtem stran)

Měkkou lepenou vazbu realizujeme na novém stroji Horizon - vazba V2 technologii PUR.

TWIN vazbu různých bloků jsme schopni realizovat ve formátu 3:1 nebo 2:1 (pro větší počet stran). Samozřejmostí jsou nástěnné a stolní kalendáře až do formátu A2.

Klíženou vazbu bloků děláme jak s trvale přilepeným krycím listem nebo bez něj.

ŘEZÁNÍ

Základní knihařskou operací je řezání. Používame dvě nové velmi kvalitní řezačky Wohlenberg a digitální stroj DUPLO DC 646 - přesnost řezání na 0.2 mm.

SKLÁDÁNÍ

Na skládání používame 3 skládací stroje. Umožnují nám efektivní skládání různých typů letáků včetně některých příbalových letáků s minimálním paralelním skladem 35mm. Vlastníme také skládací stroj, který nám umožňuje skládání vysokých gramáží papíru až do 400g (sklad je včetně rýhování)

Zadejte si poptávku na naše tiskoviny