Tiskárna Moravapress se dlouhodobě zaměřuje na spolupráci s grafickými studii, zprostředkovateli tisku, grafiky atd. Poskytujeme kvalitní službu (tisk, poradenství, dopravu, ...) za konkurenční ceny.

Naše výroba je založena na kvalitním strojním vybavení, které nám umožňuje vyrábět mnoho různých druhů výrobků včetně výrobků s povrchovým zušlechtěním, tvarovým výsekem, ... - bližší informace v části Produkty.

Součásti spolupráce se zákazníkem je poradenství, které považujeme za důležité zejména v případech nestandardních výrobků. Smyslem tohoto poradenství je předcházet případným problémům při výrobě a optimalizace ceny. Pro našeho zákazníka vždy hledáme nejvhodnější řešení z hlediska ekonomiky a kvality výsledného produktu. Zákazník tedy od nás dostane informace, podle kterých se může rozhodnout pro nejvýhodnější variantu realizace zakázky.

Jedním ze základních cílů, který chceme vždy dodržet, je funkční výrobek se standardní kvalitou za konkurenční cenu.

Preferujeme aktivní komunikaci se zákazníkem, tak aby byl spokojený nejen s vlastním výrobkem, ale i s průběhem celé zakázky.

Naši velkou výhodou je technologické zázemí s některými unikátními technologiemi jako je produkční laserový výsek MotionCutter nebo digitální tisk ofsetovou technologií na HP Indigo řady 12000 umožňující digitální tisk ve formátu B2 + (digitální velkoplošný tisk) a dále technologie V2 PUR, TWIN vazba v obou formátech 3:1 i 2:1.

Oba barevné tiskové stroje máme nastavené na správnou barevnost ve shodě s normou
ISO 12647-2:2004/Amd.1:2007

Zadejte si poptávku na naše tiskoviny